Logo kweekvleesbedrijf Fork & Good

Fork & Good aandelen

Interesse in Fork & Good aandelen of in het bedrijf zelf? Hier vind je informatie over het Amerikaanse kweekvleesbedrijf en of je nù al kunt investeren in Fork & Good.

Over Fork & Good

Fork & Good is een kweekvleesbedrijf opgericht in 2018. Het heeft het hoofdkantoor staan in Brooklyn, New York.

De Amerikaanse kweekvlees startup is een spin-off van het in 2011 opgerichtte Modern Meadow. Een bedrijf dat d.m.v. biofabricage duurzame leerproducten maakt.

Oprichters van het eerste uur die nu ook betrokken zijn bij Fork & Good zijn Gabor Forgacs (CSO) en Andras Forgacs (Director), huidig CEO bij Modern Meadow. Andere belangrijke leden in het team zijn Niyati Gupta (CEO) en Anthony Atala (Director).

Het bedrijf werkt aan een nieuwe manier over hoe we tegen voedsel aankijken. Dit wil het bedrijf doen door pure dierlijke eiwitten en vetten te maken die schoon, herleidbaar en vooral ook lekker zijn. Vlees en vet gemaakt uit de cellen van dieren met een gelukkig en lang leven.

Bij de ontwikkeling is een gemotiveerd team van biologen, natuurkundigen, ingenieurs, voedingswetenschappers en managers betrokken die bijdragen aan het maken van betaalbaar en gezond voedsel.

Fork & Good spitst zich toe op het ontwikkelen van varkensvlees. Gekweekt varkensvlees dat door middel van unieke wetenschappelijke technieken en in harmonie met de natuur wordt gemaakt.

Hoe investeren in Fork & Good

Investeren in Fork & Good kan nog niet. Wil je weten wanneer Fork & Good aandelen wel te koop zijn? Schrijf je dan hier in. Dan brengen wij je op de hoogte als investeren in Fork & Good mogelijk wordt!

Wie investeren in Fork & Good

Steeds meer investeerders zien brood in kweekvlees. Hier vind je beknopt wie zoal investeren in het Amerikaanse kweekvleesbedrijf Fork & Good:

Sinds haar oprichting in 2018 heeft Fork & Good minimaal twee investeerders aangetrokken van wie de namen bekend zijn. Het kweekvleesbedrijf heeft naar schatting zeker $3,5 miljoen opgehaald in de eerdere investeringsrondes.

Liever algemene informatie over investeren in kweekvlees? Lees dan verder via beleggen in kweekvlees.

De informatie in onze artikelen of waar dan ook op de website moet niet worden beschouwd als beleggingsadvies, en is ook niet bedoeld als beleggingsadvies. Investeren en beleggen brengt risico’s met zich mee. Met beleggen kunt u uw inleg verliezen. Informatie die wordt verstrekt is bedoeld om je een beeld te geven van onze visie op de toekomst van kweekvlees, hoe kweekvlees kan gaan bijdragen aan een betere werelden wat de mogelijkheden zijn om te investeren in kweekvlees. 

Via bovenstaande linkjes kun je je geheel vrijblijvend aanmelden bij onze samenwerkingspartners. Zelf ontvangen wij hiervoor een kleine commissie. Hiermee kunnen we onze missie om bij te dragen aan de groei van kweekvlees voortzetten door het verstrekken van veelzijdige informatie hierover. Wij geloven er heilig in dat kweekvlees een einde kan maken aan de enorm dieronvriendelijke en vervuilende industriële veeteelt. Door je via de linkjes aan te melden, help je ons enorm in deze missie!