Mosa Meat haalt meer dan het dubbele van streefbedrag op met crowdfundcampagne
Mosa Meat heeft met de nieuwe crowdfundingcampagne een indrukwekkend bedrag van meer dan €3,8 miljoen opgehaald. Dit is ruim tweeënhalf keer het oorspronkelijke doel van €1,5 miljoen.
Binnen 24 minuten was het streefbedrag bereikt en binnen een dag was de campagne al 150% overtekend. Meer dan 1700 particulieren stapten in als investeerder, een duidelijk teken dat de belangstelling voor kweekvlees groeit.

Iedereen kan bijdragen aan de vleescultuur van morgen
CEO Maarten Bosch benadrukte dat deze campagne draait om betrokkenheid. “Veel mensen vroegen hoe ze konden investeren in Mosa Meat. Dankzij deze campagne kunnen onze supporters nu écht deel uitmaken van onze missie.”
Mosa Meat heeft al grote namen achter zich, zoals Google-oprichter Sergey Brin, Leonardo DiCaprio, Mitsubishi en Nutreco. Eerder haalde het bedrijf €120 miljoen op bij institutionele investeerders. De extra financiering wordt gebruikt om de productie op te schalen en de eerste kweekvleesproducten richting de markt te brengen.
Gecultiveerd vet als opstap naar de Mosa Burger
Momenteel ligt de focus op gecultiveerd rundervet, een cruciaal onderdeel van een sappige burger. Dit vet wordt als eerste geïntroduceerd, zodat chef-koks en producenten alvast kunnen experimenteren met de smaak en textuur. Maar het uiteindelijke doel blijft de Mosa Burger, een volwaardige kweekvleesburger die niet van traditioneel rundvlees te onderscheiden is.
Proef als eerste de Mosa Burger
Wil je straks als een van de eersten de Mosa Burger of ander kweekvlees proberen? Schrijf je dan hier alvast in of bezoek de website van kweekvleesrestaurants.nl en blijf op de hoogte van de eerste restaurants waar kweekvlees op het menu komt!

[Bron: Crowdcube 27/02/2025]

